دل نوشته :
این شرکت در سال 1378 با هدف تحقیق ، طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی تشکیل گردید.
اولین دستگاه تولیدی این شرکت تابلو های الکترونیکی بوده که
FID های ترمینال 5 فرودگاه کیش از آن جمله میباشد.
در سال های 80 الی 82 سه پروژه تحقیقات نظامی به انجام رسید و منتج به دریافت لوحبلورین از جشنواره سلمان فارسی 1383 گردید.
سپس اولین دستگاه نوبت دهی کشور را تولید ودر اداره گذرنامه کل کشور نصب نمود تا زمینه ساز تحولی شگرف در مدیریت صف کشور گردد.
معاونت امور نخبگان جهاد دانشگاهی در سال 1386 با اعطا لوح تقدیر مجموعه را شایسته قدردانی دانست.
در ادامه با علم به این موضوع که متاسفانه در کشوری که مدیریت کلان آن نیازهای خود را از طریق پول نفت مرتفع مینماید و ضرورتی در حمایت از تحقیق و تولید داخلی نمیبیند! تنها و تنها به دلیل عشق به میهن و حرفه دست از تلاش نکشید و با اعتقاد راسخ بر اینکه :
زندگی را باید ساخت   و نه    به هر قیمتی زندگی کرد
اختراع جدید خود را در سال 1388 از اختراع جدید خود با عنوان مدیریت و کنترل منابع و مصارف آب رونمایی نمود تا راهی بر عبور کشور از بحران جدی آب باشد. این طرح نیز بمقام طرح برگزیده کشور در جشنواره علم تا عمل سال 90 نائل آمد ، صادقانه معتقدیم این دستگاه نیز در صورت حمایت میتواند زمینه ساز تحول در افزایش راندمان آبی کشاورزی گردد
هم اکنون نیز با اجراء پروژه کنترل مرکزی تاسیسات آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستائی سیستان و بلوچستان گامی بلند در جهت فتح قله های مرتفع تکنولوژی برداشته شده است.
این شرکت با بیش از 17 سال تحقیق و با ارائه کالاها و خدمات مختلف به کشور ، همچنان امیدوار است که شاید با توجه به شرایط جدید مملکت ، که اعتماد و اتکا دولت به نفت را کاهش داده است ، باوری عمیق نسبت به میدان دادن تولیدات داخلی بوجود آید و با بکارگیری تولیدات داخلی زمینه ساز رشد و بالندگی کشور گردد.


مقالات

تماس با ما

اخبار

دانلودها

لینک ها

آبفار سیستان و بلوچستان
آبفا تهران

مدیریت خط لوله آب خلیجدرباره ما

تاریخچه
فعالیت ها
افتخارات
گالری عکسمکس آبیاری
مکس آبرسانی

دزدگیر


صفحه اصلی

تولیدات


خرید اینترنتی
Persian
English
نشان زرین ایزو
مدال زرین مدیر شایسته ملی
لوح بلورین جشنواره سلمان فارسی
نشان زرین مدیر شایسته ملی 94
به سایت شرکت مهندسی رهروتلاش خوش آمدید
پنل کاربری
پنل عضویت
               کنگره تجلیل از مدیران شایسته ملی در تاریخ 18 بهمن 94 برگزار شد و مدیریت شرکت فنی مهندسی رهرو تلاش به عنوان مدیر شایسته ملی انتخاب گردید.               اجرای پروژه کنترل خط لوله خلیج فارس آغاز گردیده است.               تاییدیه آبفار استان هرمزکان نسبت به تجهیز ایستگاه آبرسانی به روستا های گلملک،پیرچیلی و ... به سیستم کنترل این شرکت صادر گردید.
Rahro  Talash  Co.